Profil spoločnosti

DPD Delivery

Spoločnosť UniCross s.r.o., ako nástupca spoločností Astra s.r.o. a Astra Pneu s.r.o. sa zaoberá importom a distribúciou pneumatík a hliníkových diskov už od roku 1992. Sme silná a stabilná spoločnosť s pôsobnosťou na celom území Slovenskej republiky. Vysoká profesionalita a kvalitný dodávateľský servis sú dôkazom našej 30-ročnej existencie na trhu. Zastávame silnú pozíciu na dynamicky sa rozvíjajúcom trhu v oblasti importu a distribúcie pneumatík a hliníkových diskov. Skutočnosť, že v rámci SR máme viac ako 300 stabilných veľkoobchodných partnerov a množstvo spokojných zákazníkov je toho dôkazom. Zastupujume na Slovensku viacero silných zahraničných výrobcov a distribútorov. Ponúkame široký sortiment letných a zimných pneumatík od popredných svetových výrobcov ( prémiový segment ), cez stredný segment až po ekonomický badget. Len u nás nájdete široký záber značiek s vysokou kvalitou a dlhou životnosťou a to nielen značiek, ktorých sme výhradným dovozcom.

K dispozícii je Vám k okamžitému odberu viac ako 30.000 ks pneumatík na našich skladoch v Košiciach a viac ako millión kusov pneumatík na Európskych distribučných skladoch. Pre veľkoobchod máme pripravený efektívny spôsob nakupovania prostredníctvom prístupu B2B (Business to Business) a pre koncových zákazníkov jednoduchý a pohodlý nákup cez B2C (Business to Client). To všetko nájdete pod jednotnou doménou www.pneuonline.sk s prehľadnou a rýchlou navigáciou.

Budova spoločnosti

Spájame výhody nákupu cez internetový obchod s istotou nákupu v kamenných obchodoch. Odborné poradenstvo, rýchly a férový reklamačný proces, ochotný personál a spoľahlivý dodávateľský servis je samozrejmosťou. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť aj prezúvací servis. Vami vybrané pneumatiky a disky sme Vám schopní dodať do 24 hodín na celom území SR. Pri tovare zo zahraničia je dodací termín od 2. do 7. pracovných dní. Kedykoľvek máte možnosť využiť aj našu HOTLINE linku 0911 66 33 33, alebo LiveCHAT.

Budova spoločnosti

UniCross team